Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Як очистити бетонну підлогу?

Як очистити бетонну підлогу?

Жорстких правил або обмежень в чищенні бетону немає, все залежить від того, яка речовина ви намагаєтеся видалити з поверхні бетону. Це органічний матеріал, наприклад, бруд або залишки листя? Або це неорганічний матеріал, такий як масло або жир? Всі ці види забруднення вимагають різні методи очищення, якщо ви хочете домогтися найкращих результатів.

ОЧИЩЕННЯ БЕТОНУ НА ВІДКРИТОМУ ПРОСТОРІ.
Один з ефективних методів очищення бетону – це мийка високого тиску. Мийка високого тиску видалить більшу частину різних типів забруднення бетонних поверхонь. Цей метод включає в себе очищення бетонних під’їзних дорого, бетонних терас, майданчиків басейнів, бетонних сходів, штампованого бетону, тротуарів і пішохідних доріжок. Сюди входить навіть очищення бетонних стін і підпірних стін.

ЩО ЗНАДОБИТЬСЯ?

Більшість мийок високого тиску можуть використовуватися для чищення бетону. Також вам знадобиться насадки-щітки з щетиною різної жорсткості. Це істотно скоротить час очищення. Вони відмінно підходять для видалення бруду, цвілі і грибка.

Якщо ж у вас невелика область бетонної поверхні, яку потрібно очистити, або всього кілька плям, тоді вам, ймовірно, не потрібна мийка високого тиску. Скористайтеся насадкою щіткою для дрилі-шуруповерта. Разом з миючим засобом даний спосіб відмінно підходить для невеликих ділянок. Просто промийте ділянку проточною водою з шланга, змішайте трохи миючого засобу в відрі і нанесіть його на брудний бетон. Потріть ділянку щіткою і знову промийте. Повторіть стільки разів, скільки вам потрібно. Ваш бетон буде чистіше.

Якщо ж звичайного мильного розчину мало для очищення, скористайтеся наступними рекомендаціями.

Засіб для миття посуду. (Fairy, SARMA, Gala)

Змішайте 40 мл кошти з 15 літрами води і нанесіть на вологе бетон. Даний розчин добре видаляє невеликі ділянки від масла і жиру. Мило повторно перетворить масло в емульсію, і ви зможете видалити його, змив. Після того, як ви закінчите чистку, знову промийте область під тиском і змийте залишки мила. У більшості випадків цей метод працює краще за все.

Оцет, сода і лимонний сік.

Змішайте 1 частина оцту з 1 частиною води, щоб отримати достатньо міцний миючий розчин. Я також використав лимонний сік і воду. Ви можете купити лимонний сік і змішати 500мл на 5 літрів води, або ви можете просто видавити кілька лимонів в стакан з водою для очищення невеликих ділянок бетону. Розчин для очищення з харчовою содою: від 100гр на 5 літрів води. Вилийте даний розчин на бетон і втирайте в поверхню. Він видалить бруд, сажу, цвіль і плями.

Врахуйте, що оцет і лимонний сік є кислим середовищем, ви не повинні використовувати занадто міцний розчин, інакше він може труїти бетон. В основному це стосується полірованого бетону, бетонних стільниць або забарвленого бетону.

ПРИМІТКА. За можливості завжди намагайтеся спочатку очистити непомітне місце. Подивіться, як миючий розчин реагуватиме з вашим бетоном, перш ніж пробувати його на великій площі.