Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Під’їзна дорога з бетону

Під’їзна дорога з бетону

Будівництво нової під’їзної дороги з бетону

Під’їзні дороги з бетону набирають свою популярність серед домовласників останнім часом по ряду причин.

Одне з найбільших переваг нових бетонних під’їзних шляхів – це довговічність і надійність. На відміну від асфальту, який зазвичай буває тільки одного стилю і кольору: плоский і чорний. Бетон можна фарбувати в різні кольори, щоб відповідати вашому смаку і стилю. Бетонні під’їзні шляхи також можуть перетворити ваш ландшафт і підвищити вартість вашої власності.

Ось деякі з переваг нових бетонних конструкцій під’їзних шляхів:

Довговічність:
Бетонні під’їзні шляхи пропонують домовласникам міцну поверхню для паркування автомобілів, яка може прослужити 30 або більше років при регулярному технічному обслуговуванні.

Міцність:
Бетон надійно витримує навантаження від легкових і навіть вантажних машин. Тому якщо ви турбуєтеся, що важкі автомобілі комунальних служб можуть пошкодити вашу під’їзну дорогу – бетон найкращий варіант.

Варіанти дизайну:
Бетонні під’їзні шляхи надають домовласникам широкий спектр варіантів дизайну – від візерунків і кордонів до забарвлення і текстур.

Низькі витрати:
Бетонні проїзди не вимагають особливого догляду і легко очищаються. Однак для продовження терміну служби вам слід розглянути можливість регулярних перевірок і підписатися на план обслуговування бетонної під’їзної дороги.

Планування вашої нової дороги
Як і все інше в житті, закінчена бетонна дорога завжди починається з гарного планування. Це найвідповідальніший крок у будівництві будь-якого об’єкта. Тут стануть в нагоді професійні послуги будівельної компанії ТОВ Планета РС. У нас є не тільки фахівці з проектування проїжджої частини, але вони також знайомі з вашими місцевими будівельними нормами і правилами і можуть отримати для вас необхідні дозволи на будівництво.

Нижче наведені деякі моменти, які слід враховувати при плануванні будівництва бетонних під’їзних шляхів:

Розмір:
Розмір вашої бетонної під’їзної дороги завжди слід враховувати. Вам дійсно потрібна подвійна смуга або одинарна смуга з розворотом буде більш економічною.

Товщина:

Чим товщі ваша бетонна плита, тим дорожче обійдеться її установка. Залежно від передбачуваного ваги вашого автомобіля можна визначити товщину вашого бетону. Тут безцінний рада фахівця з установки бетонних проїздів. Вони можуть спроектувати вашу нову під’їзну доріжку з належною товщиною для вашого передбачуваного використання або майбутнього використання, наприклад, для парковки вантажних машин комунальних служб.

Дренаж і ухил:
Правильний дренаж завжди є ключовим елементом будь-якого дизайну проїжджої частини, тому що вода в надлишку може пошкоджувати найміцніші поверхні. Нахил – це те, що дозволяє дощовій воді стікати, залишаючи під’їзну доріжку вільної від скупчень води.

Як бачите, сучасні конструкції бетонних проїздів стали більш гнучкими, ніж будь-коли раніше. Вони надають домовласникам будь-яку нову форму, узор, текстуру і колір проїжджої частини, які вони хочуть. Наступне, що ви думаєте, швидше за все, це вартість? Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати розрахунок і кошторис вашого проекту з обліками всіх ваших побажань.