Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Найбільш вражаючі бетонні конструкції по всьому світу

Найбільш вражаючі бетонні конструкції по всьому світу

На сьогоднішній день бетон є будівельним матеріалом номер один. Його використання було помічено протягом століть, коли він використовувався як для будівельних конструкцій, таких як будівлі, дороги, греблі, так і в культурно-спадковому аспекті – статуї і визначні пам’ятки. Причиною того, чому бетон так затребуваний, є той факт, що він є одним з найбільш універсальних і довговічних будівельних матеріалів. Його використовували стародавні греки і древні римляни. Давайте розглянемо деякі з найбільш вражаючих бетонних конструкцій, які існують сьогодні.

1. Пентагон
Це одна з американських ікон архітектури. Будівля величезна і є одним з найбільш впізнаваних будівель в світі, яке використовується урядом США. Повідомляється, що для будівництва цієї конструкції було використано до 320 000 кубічних метрів цього дивного будівельного матеріалу. Будівля має п’ять сторін і було побудовано ще в 1940-х роках.

2. Пантеон
Це одна з дивних бетонних конструкцій в світі, яка була побудована в 126 році нашої ери і до сих пір існує. Ця структура знаходиться в Римі, Італія. Це гарний і дивовижний подвиг історії, який багато хто до цих пір задаються питанням, як він був побудований з таким рівнем будівельної техніки, який, як очікується, існувала тоді. Це залишається одним з найпопулярніших туристичних напрямків Риму на сьогоднішній день.

3. Банк Лондона і Південної Америки
Ця структура, також звана BOLSA, є ще однією унікальною бетонної конструкцією, яка існує сьогодні. Він розташований в Буенос-Айресі, Аргентина. Це виглядає як колосальний скелет, який піднімається з землі, коли ви дивитеся на нього зовні.

4. Христос Спаситель
Ця бразильська статуя внесена в список семи чудес світу. Вона розташована в Ріо-Жанейро, Бразилія. Будівництво дивовижною пам’ятки почалося в 1920-х роках і було завершено через 9 років. Статуя 38 метрів заввишки і була побудована з використанням мильного каменю і залізобетону. Важить близько 1 445 тонн.

5. Родина-мать зовет
Під час свого відкриття в 1967 році, статуя Батьківщина-мати кличе була визнана найбільшою статуєю в світі. Складна структура була побудована в пам’ять про Сталінградську битву. Статуя жінки знаходиться в Волгограді, Росія.

 

6. Бурдж Халіфа
Це найвища штучна структура на планеті Земля. Основний будівельний матеріал 828-метрової конструкції – бетон. Будівництво цієї високої конструкції зайняло п’ять років в період між 2004 і 2010 роками. Burj Khalifa знаходиться в Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати.

7. Міст Козуей
Ця вражаюча споруда охоплює 38 км над озером Пончартрейн. Найцікавішим моментом для більшості людей є те, що, перебуваючи в середній точці, ви не можете бачити землю ні з одного боку.

8. Гребля Гувера
Гребля Гувера – це електростанція, яка була побудована в 1935 році і створила озеро Мід. Для її виготовлення використовували побудована з 3 300 000 кубічних метра бетону і була найбільшою греблею в світі на момент завершення.

9. Марсельська житлова одиниця
Ця величезна квартира в Марселі, Франція, була закінчена в 1952 році. Це відображення оптимізму післявоєнної здатності об’єднувати індивідуальні та колективні устремління.

10. Панамський канал
В історії Панамський канал залишається однією з найбільш стратегічних конструкцій з бетону. Це різко скоротило час, необхідний для доставки товарів по всьому світу. Таким чином, вона зробила революцію в торгівлі.

Висновок

Список найбільш вражаючих бетонних конструкцій по всьому світу досить довгий. Це тільки найпопулярніші з них. Це просто показує, наскільки важливий бетон як будівельний матеріал. Якщо ви маєте намір звести конструкцію, візьміть комерційний бетон в якості першого варіанту, і ваша конструкція прослужить довше, ніж більшість.