Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Товарний бетон або мобільний вузол?

Товарний бетон або мобільний вузол?

Бетон, без сумніву, є одним з найпоширеніших будівельних матеріалів. Це тому, що він може бути використаний для самих різних проектів. По суті, це суміш води, портландцементу і наповнювачів. Два основних типи бетону, використовуваного в будівельній промисловості, це бетон для змішування на місці (мобільний бетонний вузол) і готовий бетон (товарний бетон від постачальника).

Є невеликі відмінності між цими двома типами бетону. Важливо знати про відмінності, навіть якщо вони здаються вам незначними, оскільки це може полегшити вибір правильного бетону для вашого проекту. Ось основні відмінності між бетоном, виготовленим на місці і в готовому товарному бетоні:

Підготовка

Одним з очевидних відмінностей між цими двома типами бетону є те, як вони змішуються. Готовий бетон зазвичай проводиться на заводі і доставляється клієнтам в готовому стані. Зазвичай він продається за обсягом, який вимірюється в кубічних метрах.

З іншого боку, бетон для будівельних майданчиків готується на місці будівництва клієнта. Компоненти змішуються в певних співвідношеннях для досягнення різних ступенів міцності. При виготовленні цього типу бетону слід дотримуватися технологію, щоб уникнути проблем з якістю.

Час

Якщо ви працюєте над проектом, орієнтованим на час, очевидно, що швидкість важлива. В такому випадку вам слід вибирати готовий товарний бетон, так як його легше завантажувати і розвантажувати, що може заощадити ваш час.

Бетон з мобільно вузла вимагає більше часу для роботи, так як ви повинні призупинити частину проекту під час створення суміші.

Устаткування

Важливим фактором для будь-якого будівельного проекту є ваше обладнання і де ви можете знайти те, що вам потрібно. Виготовлення бетону безпосередньо на об’єкті потребують використання обладнання, такого як мобільний бетонно-розчинний вузол. Беручи до уваги, що товарний бетон не вимагає, щоб власник проекту наймав обладнання, оскільки бетон не зроблений на місці.

Універсальність

Товарний бетон зручний практично для будь-якого будівельного проекту, так як він може бути доставлений на кілька майданчиків в межах розташування проекту. Однак мобільний вузол повинен бути розташований якомога ближче до місця використання, щоб уникнути додаткових витрат на його транспортування.

Ще одна важлива відмінність між готовим бетоном і об’ємним бетоном – вимоги до зберігання. Вам буде потрібно контрольований простір для зберігання матеріалів, використовуваних для виготовлення об’ємного бетону. Однак при використанні готового бетону вам не знадобиться додаткове місце для зберігання.

Якість

Товарний бетон має краще і більш стабільну якість в порівнянні зі змішаним на об’єкті бетоном. Це пов’язано з тим, що товарний бетон виготовляється в автоматизованій і контрольованому середовищі.

Постачання

Матеріали, використовувані для виготовлення бетонних сумішей, повинні перевірятися індивідуально і купуватися окремо. Однак товарний бетон ви отримуєте як готовий продукт з сертифікатами відповідності якості.

Витрати

Робота з бетоном на будівельному майданчику, може призводити до втрати матеріалу не тільки при змішуванні матеріалів, але і при його зберіганні. Беручи до уваги, що готовий бетон викликає мінімальні відходи на вашій ділянці, тому що бетон поставляється в готовому для використання стані.

Трудові ресурси

При роботі з готовим бетоном вам може знадобитися тільки кваліфікована робоча сила – це заливка і ущільнення бетону. Однак при виготовленні бета на об’єкті вам буде потрібно більше людино-годин.

Висновок.

Обидва типи бетону мають деякі суттєві відмінності. Важливо з’ясувати, який тип бетону найкраще підходить для вашого будівельного проекту. Як правило, товарний бетон є найкращим варіантом, оскільки він може використовуватися для більш широкого спектру проектів.

Якщо у вас є які-небудь питання, обов’язково зв’яжіться з нами за телефоном 050 366 50 01.