Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Як уникнути передчасного руйнування бетону?

Як уникнути передчасного руйнування бетону?

Бетон є основним будівельним матеріалом, на сьогоднішній день. Завдяки своїм жаростійким властивостям і максимальної міцності, які він може забезпечити в будівництві, він став дуже популярним. Бетон є одним з найбільш довговічних штучних матеріалів, але для того щоб забезпечити максимально дане властивість, необхідно враховувати кілька факторів. Передчасно руйнування завжди можливий, якщо не вжити ретельних заходів. Існують різні причини руйнування бетону. У даній статті постараємося вам пояснити що потрібно зробити щоб уникнути цього.

Низька якість сировини призводить до поганої якості бетону

У деяких випадках використовується низькоякісна сировина може бути причиною його руйнування. Якщо вибрано неправильне сировину або воно поганої якості, результатом буде бетон низької якості. Суміш так само важлива, як і сировину (а то й більше). Співвідношення того, як додається кожне сировину, має першорядне значення. Найчастіше економія на вихідних складових матеріалах призводять до низької якості бетону, який швидко ламається і втрачає необхідну міцність.

Рішення: Завжди ретельно звертайте увагу, яку сировину використовується і в якій пропорції. Ознайомтеся з сертифікатами відповідності, перш ніж прийняти остаточне рішення.

Неправильна укладання (заливка) бетону, яка може привести до повітряних кишенях.

Іншою поширеною проблемою є не дотриманні технології при заливки бетону. Через неналежне розміщення між бетоном потрапляє певна кількість повітря або води. Захоплений повітря і вода в певних точках знижують міцність бетонної плити і можуть виявитися надзвичайно небезпечними, оскільки це може привести до розтріскування бетону.

Рішення: підтримка змісту повітря нижче 3% може в значній мірі допомогти уникнути таких руйнувань бетону. Слід подбати про те, щоб бетон затвердевал і набирав міцність при сприятливих зовнішніх умовах (температура повітря, вологість і т.д.). Крім того, забезпечте належні умови під час його виготовлення, щоб запобігти попаданню надмірної кількості повітря / води.

Тріщини в бетоні через лужно-кремнеземних реакцій

У деяких випадках утворюється розширюється лужно-кремнеземний гель, який може руйнувати бетон. Хоча це не поширений і не основний тип руйнування бетону, це все ж може статися при недотриманні технології приготування бетонної суміші.

Рішення: переконайтеся, що агрегати з високим вмістом кремнезему не вступають в контакт з вологістю. Якщо це важко, вибирайте сировину, в якому вміст кремнію становить від середнього до низького.

Перевантаження бетону.

Це проблема, яка на подив найчастіше зустрічається. Існують різні типи бетону, які демонструють різні рівні міцності. Якщо бетон використовується для будівництва конструкції, яка повинна витримувати велику вагу, слід використовувати відповідний тип бетону (наприклад, залізобетон). У деяких випадках, щоб скоротити витрати, підрядники використовують неправильний тип бетону, щоб виконати роботу швидше. Це не прийнятно, коли на конструкцію покладаються великі навантаження.

Рішення: Використовуйте правильний тип бетону для правильної мети. Уникайте перевантаження бетонних конструкцій вище за рівень встановленої межі.

Ми сподіваємося, що це стаття була інформативною і допомогла отримати відповіді ваші конкретні проблеми. Якщо у вас є які-небудь питання, будь ласка, не соромтеся подзвонити нам за телефоном 050 366 50 01 або ви можете заїхати до нас в головний офіс, який розташований за адресою м Херсон, вул Нафтовиків 131, ТОВ Планета РС