Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Як правильно чистити бетонну підлогу.

Як правильно чистити бетонну підлогу.

Правильна і регулярне чищення бетону не тільки подовжує термін його служби, але і підвищує його функціональність і привабливість. Визначити, чи є бетонну підлогу брудним і чи потребує очищення, іноді важко через повільне накопичення бруду. Однак, після того, як стать буде належним чином прибраний, результат буде дуже помітним. Зусилля по підтримці блискучого бетонної підлоги в значній мірі підтримуються різними методами, починаючи від ручного чищення до використання хімікатів. Тип бруду, присутньої на поверхні, в значній мірі визначає який метод очищення застосувати.

Бруд, як пил і сміття, які скупчилися на бетоні, можуть бути швидко усунені шляхом регулярного очищення і підмітання. Пил з бетонної підлоги слід регулярно прибирати, особливо в жарку пору року, коли на бетонних поверхнях швидко накопичується багато пилу. Щітку для очищення бетонної підлоги рекомендується вибирати з м’якої, не жорсткою щетиною, щоб не залишати подряпин на бетоні. При митті бетонної підлоги найкраще використовувати теплу воду з додаванням миючого засобу.

Як очистити плями жиру або бензину на бетоні.
Незважаючи гадану складність, їх можна легко чистити за допомогою порошкового миючого засобу для миття посуду. Засипте плями пральним порошком і залиште протягом приблизно десяти хвилин. За короткий час миючий засіб вбирається в пляма, після чого воно легко стирається за допомогою щітки. Мило розщеплює жир і вимиває його з бетону.

Розливи антифризу на бетоні є небезпечними речовинами для здоров’я людей і домашніх тварин. Якщо бетон містить висохлий в ньому антифриз, його слід повторно зволожена невеликою кількістю води, після чого засипте пральним порошком. Накрийте декількома шарами паперу або старими газетами. Приблизно через три години забруднену зону слід очистити за допомогою нейлонової щітки. Після промивання ділянки чистою водою і його висихання бетон стає чистим.

 

Очищення бетонних поверхонь стає набагато простіше, якщо у вас є мийка високого тиску. Для досягнення найкращих результатів рекомендується використовувати гарячу воду в мийці високого тиску. Після будівництва бетонні поверхні рідко отримують ту увагу, яку їм потрібно. Регулярна прибирання бетонної підлоги – один з надійних способів поліпшити цей блиск і довговічність.