Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Використання бетону в сільському господарстві.

Використання бетону в сільському господарстві.

На перший погляд, взаємозв’язок між бетоном і аграрним сектором може здатися не такою явною для більшості. Дивно, скільки фермерських споруд зроблено з бетону. Підлоги для ангарів і складів – одне з очевидних застосувань, але є й інші, менш очевидні.

Корівники.

Дренажні канали є важливою частиною підлог критих ферм і ангарів, коли вода та інші рідини повинні мати систему відводу. Дерев’яні підлоги не витримують такого використання, особливо щодня протягом всього року. У корівнику може бути доїльний цех, і він завжди з бетону, скла і сталі, щоб тримати його якомога більш стерильним.

Ангари.

Багато ангари передбачені під зберігання сільськогосподарської важкої техніки і потребують найміцніших поверхнях. Вгадайте, що це означає. Фундаменти для ангарів та інших господарських будівель також можуть бути зроблені з бетону, а споруди для зберігання води часто виготовляються з цього матеріалу. Дерево не довговічне при контакті з водою, а метал іржавіє, тому бетон повністю відповідає необхідним вимогам.

Зерносховища та овочесховища

Зернові склади потребують міцній основі, навіть якщо вони зроблені з металу. Корм для худоби повинен бути сухим і надійним, що робить бетон хорошим вибором. Колони і балки в великих сільськогосподарських будівлях також можуть бути виготовлені з бетону. Тварини на звірофермах також повинні бути захищені від вогню, а бетонні підлоги можуть знизити ймовірність виникнення полум’я.

Ось далеко не повний список сфер застосування бетонна і бетонних конструкцій в сільському господарстві.