Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Автомобільна парковка.

Автомобільна парковка.

Створення бетонної парковки допомагає практичного результату власника нерухомості. Ви хочете додати нову парковку до орендованої нерухомості? Або поточна автостоянка житлового комплексу вимагає розширення або поліпшення? В наш час, коли автомобіль давно перейшов з розряду розкоші в способ пересування, наявність парковки біля комерційної або житлової нерухомості, є ключовим фактором комфорту, особливо в великих містах.

Практичність і зручність.

Створення зручної індивідуальної парковки збільшує доступність як до комерційної нерухомості так і до житловим приміщенням. Компанія ТОВ Планета РС, як виробник якісного бетону, має великий досвід у створенні бетонних майданчиків призначених під стоянку автотранспорту. Будівництво паркувальних площ “під ключ” є одним з наших затребуваних напрямів.

Додавання паркувальної зони часто підвищує «привабливість» приміщень для оренди. Керуюча компанія може використовувати це поліпшення для підвищення безпеки парковки. Доглянута, приваблива парковка поруч з багатоквартирним будинком, в кінцевому підсумку, сприяє підвищенню рівня попиту на житло. Подумайте про надання додаткових паркувальних місць, розширенні існуючих паркувальних місць або додаванні позначених зон паркування для спецавтомобілів.

Автопакровки з бетону.

Дорожнє покриття з бетону, як не можна краще підходить для автомобільних стоянок. Наприклад, ви можете розглянути можливість установки навісу на кілька автомобілів. Ми можемо надійно вбудовувати металеві опори або колони в бетон для підтримки цієї конструкції. Хоча навіс для автомобіля не повністю закритий, він забезпечує кращий захист від снігу і дощу, ніж відкрита парковка.

Якщо ви власник земельної ділянки для майбутнього розвитку, вам можливо буде важко підтримувати його в належному стані. Подумайте над створення автомобільною стоянкою, це може допомогти отримати швидкий прибуток. Місця підприємства іноді хочуть орендувати паркувальне місце для своїх клієнтів.

Ми допоможемо вам створити добре спроектовану бетонну парковку, що відповідає вашим точним вимогам. Ми допоможемо вам розробити сучасний і функціональні автомобільні парковки! Скоротіть щорічні витрати на технічне обслуговування, отримуючи при цьому можливість отримувати короткострокові доходи від цього типу інвестицій.