Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Герметизація бетонної підлоги.

Герметизація бетонної підлоги.

Використання бетонних підлог в комерційній, промисловій або житлової нерухомості є вірним рішенням. Особливо, якщо ви зацікавлені в довговічності вашого статі. Проте, щоб бетонну підлогу якомога довше, важливо правильно його герметизувати.

Герметизація бетонної підлоги – ефективний спосіб захистити ваш підлогу від впливу різних хімічно активних речовин, як жир, масло, вода та інші. Крім цього, герметичні підлоги виглядають красиво і їх легше чистити.

Однак для забезпечення ефективності герметика процес герметизації повинен бути виконаний правильно. Все, що ви робите, від підготовки поверхні до вибору правильного інструменту для нанесення, матиме велике значення для визначення кінцевого результату.

Герметизация бетонных полов

Як зробити герметизацію бетонної підлоги

Ось короткий огляд того, що ви повинні робити при герметизації бетонної підлоги:

  • Очистіть підлогу (видаліть плями, пил, масло і т.д. c бетону)
  • Приберіть старий герметик з підлоги, якщо він був нанесений раніше
  • Використовуйте правильний розчин, щоб підготувати бетонну підлогу до нанесення герметика
  • Використовуйте розпилювач або валик, щоб нанести перший тонкий шар герметика.
  • Після висихання першого шару нанесіть другий шар герметика в протилежному напрямку.
  • Залиште герметик на бетоні, поки він повністю не висохне (уникайте ходьби по бетону, поки він не висохне)

Прибирання підлоги

Щоб уникнути незручностей, ви повинні прибрати меблі і все інше з приміщення. Майте на увазі, що вам потрібно десь зберігати речі не менше одного тижня. Ви можете використовувати спиртові розчини для очищення розливів жиру. Як тільки підлогу буде чистим, використовуйте засіб для чищення бетону, щоб підготувати підлогу до герметизації. Змийте очищувач і дочекайтеся, поки підлога висохне. Використовуйте при необхідності ремонтний герметик, щоб заповнити будь-які видимі тріщини. Потім почекайте, поки ущільнення повністю не висохне.

Герметизация бетонных полов

Видалення старого герметика з бетонної підлоги

Якщо на підлозі був старий герметик, потрібно підготуватися, перш ніж наносити новий герметик. Якщо ви не впевнені, чи використовувався герметик на вашому підлозі чи ні, ви можете використовувати воду, щоб перевірити це. Для цього налийте приблизно одну чашку води на бетон.

Якщо вода не вбирається в підлогу, а залишається на поверхні, підлога була загерметизований. Якби підлога не була герметизирован, вода вбралася б в підлогу. Щоб видалити герметик, ви можете використовувати хімічний очисник.

Оскільки хімічні очисники можуть містять кислоти, при знятті герметика обов’язково захистіть себе. Після видалення герметика вам потрібно дати підлозі висохнути протягом як мінімум 24 годин, перш ніж продовжити.