Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Зустрічаємо весну у своєму дворі.

Зустрічаємо весну у своєму дворі.

Кілька порад по весняному озеленення

Холодні зимові дні, нарешті, пройшли, і квіти починають цвісти, а це значить, що зараз саме час почати проект по озелененню, який ви хотіли зробити. ТОВ Планета РС, як виробник тротуарної плитки завжди намагається допомогти своїм клієнтам підвищити привабливість їхнього будинку, тому у нас є декілька порад з благоустрою:

Плануйте

Теплу погоду і початок робіт з благоустрою багато домовласників сприймають як копання і озеленення всього без розбору, але перш ніж ви це зробите, ми пропонуємо вам планування. Необхідно вирішити, які рослини ви хочете використовувати, і намалюйте, як буде виглядати область, коли вони будуть посаджені. Потім саджайте їх поетапно і розгляньте кращі часи для посадки (однорічні або багаторічні рослини і т. д.).

Оновлення газону.

Після холодної зими, ймовірно, газонна трава потребують особливого догляду. Візьміть набір для тестування грунту в місцевому розпліднику, який допоможе вам визначити, в яких поживних речовинах потребує ваша грунт. Потім, якщо ви вирішите, що газон потребує пересіву, зробіть це (і не забувайте про полив), щоб повернути пишний і здоровий вигляд.

Вивчіть свою кліматичну зону.

Деякі дерева, квіти і чагарники можуть рости тільки в певних районах країни, тому, коли ви йдете в місцевий розплідник, знайте, в якій зоні ви живете. Це допоможе вам вибрати рослини, які будуть добре рости і прослужать довше. Також дізнайтеся, який тип грунту у вас і скільки сонячного світла отримує ваш двір. Ви зможете вибрати рослини до посадки, які найбільш підходять під вашу кліматичну зону.

Покос газону.

Стрижка трави вимагає трохи більше зусиль, ніж просто рух газонокосарки. Якщо ви підстрижете газон занадто коротко, ви позбавите його поживних речовин і дасте йому занадто багато сонця (що може призвести до бур’янів), а якщо ви не підстригаєте його досить коротко, він затенит землю і залишить грунт занадто багато вологи. Визначте, який тип трави у вас є, і яку рекомендовану висоту ви повинні підстригати. Правильна висота також зробить вашу траву чудовою.

Отримати пораду

Не знаєте, що посадити? Прогуляйтеся по околицях або катайтеся по місту і подивіться на озеленення інших будинків для натхнення. Крім того, не бійтеся отримати пораду від цих домовласників або від місцевих експертів з озеленення. Вони можуть відкрити вам очі на те, чого ви раніше не знали.