Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Типи герметиків для бетонних підлог.

Типи герметиків для бетонних підлог.

Існує чотири основних типи герметиків для бетонних підлог:

• Акрилові герметики
Цей тип герметика наноситься зверху статі і головним чином використовується, щоб захистити внутрішні шари. Акрилові герметики легко наносяться, але вони не забезпечують ефективного захисту бетонної підлоги від жирних і масляних плям в порівнянні з іншими герметиками.

• Епоксидні герметики
Цей тип герметика більш довговічний в порівнянні з акриловими герметиками, він також розташовується поверх бетону. Епоксидні герметики ефективно захищають ваш підлогу від жирних плям, але їх важко наносити. Вони також доступні в різних кольорах, що дозволяє змінити зовнішній вигляд вашого статі.

• Поліуретанові герметики
Цей тип в основному призначений для використання поверх інших типів герметиків. Поліуретанові герметики мають захист від ультрафіолетового випромінювання, яка запобігає їх пожовтіння з часом.

З цієї причини поліуретанові герметики в основному наносяться поверх епоксидної смоли в якості верхнього шару. Герметики доступні в напівглянсових, матових і глянсових покриттях. Такі герметики, як правило, гарні, коли використовуються над іншими герметиками, але якщо ви не впевнені, ви завжди можете отримати деякі роз’яснення в магазині, в якому ви купуєте.

• Сілан / силоксанові герметики
Ви можете використовувати цей тип герметика, якщо ви не хочете змінювати зовнішній вигляд своєї статі. Оскільки герметики проникають в бетон, він не стане глянсовим або темним. Це збереже матовий сірий колір. Цей вид герметика виконує свою функцію 20 років і більше і ефективний для захисту підлоги від плям і зносу.

Нанесення герметика

Ось що ви повинні робити при нанесенні герметика:

1. Уважно прочитайте і ознайомтеся з інструкцією
Кожен герметик трохи відрізняється від іншого. З цієї причини ви повинні прочитати інструкції виробника для досягнення якісних результатів для вашого проекту. Обов’язково зверніть увагу на важливі деталі, такі як найбільш підходящі рекомендації по температурі і вологості для застосування.

2. провітрити приміщення
У будь-якій кімнаті, де ви працюєте, переконайтеся, що вентиляція достатня, відкривши вікна і двері, де це можливо. Ви також можете використовувати зовнішній вентилятор, щоб полегшити рух повітря з кімнати в зовнішнє зону.

3. При використанні епоксидного герметика змішайте дві частини разом
Епоксидні герметики поставляються в двох різних контейнерах, вміст яких слід змішати перед застосуванням. В такому випадку ви повинні вилити вміст меншої контейнера в більший, а потім ретельно перемішати. Ви повинні змішувати їх, тільки якщо ви готові почати процес подачі заявки. Також важливо відзначити, що у вас буде один годину або близько того, щоб нанести епоксидну смолу. З цієї причини ви повинні бути швидкими при роботі.

4. Розділіть зону покриття на менші секції
Для простоти застосування рекомендується розділити зону покриття герметиком на чотири секції. Ви повинні почати з найбільш далекого ділянки і направлятися до дверей, щоб вам не довелося ходити по мокрому герметику.

5. Використовуйте невелику кисть для герметизації країв статі
Візьміть кисть шириною від 5,1 до 7,6 см і використовуйте її, щоб нанести герметик по краях бетонної підлоги, де може не дістати подушка або валик. Обов’язково застосовуйте рівні штрихи при нанесенні герметика.

6. Нанесіть герметик за допомогою валика або кисті для фарби.
Налийте трохи герметика в лоток для фарби і потім занурте валик або кисть в герметик. При використанні валика обов’язково рівномірно котите кисть по підлозі. Використовуйте валик або пензель, щоб нанести тонкий шар герметика по краю, який ви вже пофарбували.

Продовжуйте наносити герметик на підлогу, поки не покриєте всю підлогу. При нанесенні герметика, ви повинні переконатися, що завжди є мокрий край для продовження. Причиною цього є досягнення рівномірного виду на підлозі.

Оскільки ви вже розділили кімнату на більш дрібні секції, ви можете працювати з кожною з них свого часу. При нанесенні герметика, переконайтеся, що ви рівномірно розподіліть його по підлозі.

7. Нанесіть другий шар
Для отримання гладкого і рівного покриття слід нанести другий тонкий шар. Щоб забезпечити краще покриття герметиком по підлозі, ви повинні нанести другий шар під прямим кутом до першого. Дайте герметику висохнути протягом часу, рекомендованого виробником для герметика, перед ходом або рухом по бетону. Ви повинні бути готові почекати до чотирьох днів, щоб герметик повністю висох.

Герметизація ваших бетонних підлог – надійний спосіб продовжити термін їх служби, а також підвищити їх функціональність. Добре, що ви можете легко завершити проект герметизації підлоги самостійно. Однак, якщо ви не особливо впевнені в своїх навичках самостійної роботи, вам слід найняти експерта.