Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Бетон, цемент і цементний розчин – в чому різниця?

Бетон, цемент і цементний розчин – в чому різниця?

Незважаючи істотну різницю даних будівельних матеріалів, багато людей не розуміють різницю між бетоном, цементом і будівельним розчином. Як провідні постачальники бетону на Півдні України, ми допоможемо вам зрозуміти нюанси на використання і переваги кожного матеріалу, а також дізнатися складові, з чого вони зроблені.

Деякі люди використовують ці терміни як взаємозамінні опису для загальних матеріалів, але з нашим зручним керівництвом, ми сподіваємося, ми з’ясуємо плутанину.

Бетон

Бетон використовується у всьому світі в будівельних проектах, від будівництва мостів і доріг над землею до водостоків і фундаментів під ним. Без бетону нам було б складно побудувати таку ж інфраструктуру, як сьогодні.

Переваги бетону

Переваги бетону численні. Це міцне, довговічне речовина з відносно низькою вартістю, що робить його ідеальним для великих конструкцій, які повинні витримувати великі навантаження. Бетон може тривати десятиліттями при правильному догляді. Він досить легкий для транспортування і легко заливається на місце в рідкому вигляді.

З чого зроблений бетон?

Бетон виготовляється з наступних складових: води, наповнювачів і цементу. Суміш може бути адаптована для задоволення потреб окремого проекту з коригуванням кількості і додаванням інших матеріалів для забезпечення спеціальних якостей.

Цемент

Сполучний інгредієнт для бетону, цемент часто використовується як взаємозамінне назву для бетону. Хоча цемент є частиною суміші, це неправильна термінологія замість бетону, так як він сам по собі не може бути використаний в якості матеріалу в будівництві.

Використання цементу

Цемент традиційно використовується як частина бетону, переважно в будівництві, проте він використовувався в 20-м столітті для іммобілізації радіоактивних відходів.

Переваги цементу

Цемент, який є основним компонентом бетону, володіє тими ж перевагами, що і бетон. Але як матеріал сам по собі, міцність, яку він дає суміші, повинна бути головною перевагою.

З чого зроблений цемент?

Стандартний цемент являє собою суміш оксидів і силікатів вапна або кальцію, які сприяють реакції при змішуванні з водою і наповнювачами, створюючи те, що ми знаємо як цемент. Для цементу, який твердне просто при контакті з відкритим повітрям, існує трохи інший хімічний склад.

Цементний розчин

Ще один матеріал, який часто плутають з бетоном і цементом, розчин є частиною цього сімейства.

Використання розчину

Розчин використовується в основному для цегляної кладки, скріплюючи цеглини разом, але забезпечуючи більш м’яку обробку, ніж бетон або цемент.

Переваги розчину

Розчин гущі, що означає, що його легше контролювати і поставити на місце. Незалежно від того, створюєте ви нову конструкцію або ремонтуєте і замінюєте існуючий розчин, його можна укладати шпателем і не вимагає відкачування. М’яка обробка, як згадувалося вище, означає, що вона може витримувати невеликі зрушення з плином часу без необхідності заміни конструкції.

З чого зроблений розчин?

Подібно бетону, будівельний розчин вимагає цементу, води, дрібного піску і вапнякової добавки.

Для кожного конкретного будівельного об’єкту необхідний той чи інший матеріал. Ми прагнемо вибрати відповідний бетон для вашого проекту. Наша професійна команда знає, як порекомендувати найбільш підходящу суміш для ваших потреб, і допоможе організувати доставку в зручне для вас час. Якщо вам потрібен бетон для фундаменту, стяжки або статі, ми будемо раді допомогти вам з якістю продукції і відмінним сервісом – зв’яжіться з нами сьогодні
ТОВ ПЛАНЕТА РС.

050 366 50 01