Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Як підготуватися до подачі бетону.

Як підготуватися до подачі бетону.

Як підготуватися до доставки бетону.

Є деякі моменти, які ви повинні взяти до уваги, коли мова заходить про доставку бетону. Незалежно від кількості бетону, яке ви замовили, важливо бути готовим до доставки бетону. Щоб забезпечити безпечну і відповідальну доставку, ми надали вам кілька порад і рекомендацій, які допоможуть зробити процес якомога більш ефективним.

 

Вибір підходящої компанії виробника бетону.

Для забезпечення найкращої якості обслуговування клієнтів важливо, щоб ви вибрали надійного, заслуговує на довіру постачальника бетону, і є кілька факторів, на які потрібно звернути увагу, щоб знайти компанію, яка підходить саме вам, в тому числі:

 • Досвід роботи в галузі. Дізнайтеся про компанію – як давно існує, на яких об’єктах виступали підрядниками.
 • Яка матеріально технічна база підприємства, де знаходиться.
 • Чи є веб-сайт з інформацією яка детально описує компанію, їх цінності, їх автопарк і тип бетону, який вони можуть надати.
 • Переконайтеся, що постачальник бетону може надати потрібну вам марку і кількість бетону відповідно до ваших вимог.
 • Сертифікати якості і ряд акредитацій – це те, на що варто звернути увагу.

Це гарантує, що постачальник безпечний, відповідальний, надійний і піклується про якість. Переконайтеся, що ви замовляєте потрібну кількість бетону Важливо, щоб ви замовляли тільки те, що вам потрібно для завершення проекту. Якщо вам потрібна допомога чи порада перед розміщенням замовлення, будь ласка, не соромтеся звертатися до одного з наших фахівців.

Как подготовиться к доставке бетона.

 

До прибуття бетону 

Є ряд речей, які ви повинні зробити, перш ніж ваш бетон буде доставлений, в тому числі:

 • Пошук відповідного місця для вашого постачальника для парковки і маневрування їх автобетонозмішувача. В ідеалі це повинно відбуватися поруч з робочою площадкою. Якщо це неможливо, вам, можливо, доведеться найняти бетононасос для перевезення суміші з міксера на робочу площадку.
 • Двічі уточніть у свого постачальника, що вам дають правильне, погоджену кількість бетону. Якщо ви замовте занадто багато бетону, ви будете платити за його утилізацію, якщо недостатньо – вам доведеться оплатити окрему доставку.
 • Попередьте сусідів заздалегідь, що ви очікуєте доставку бетону. Вони повинні бути повідомлені про дату і час доставки бетону.
 • Видаліть сміття з землі, де повинен бути покладений бетон, і переконайтеся, що поверхня рівна.
 • Використовуйте відповідну основу і переконайтеся, що вона була досить ущільнена.
 • Перевірте всі каркаси / опалубки, все повинно бути міцним і досить стабільним, щоб витримати кількість бетону, яке ви придбали.

Враховуйте погодні умови. Якщо ви замовляєте доставку бетону за кілька днів, вам слід перевірити прогноз погоди за день до доставки. Дощ, сніг і холодні температури можуть вплинути на характеристики бетону, що згодом зробить його слабкіше, ніж передбачалося. Щоб уникнути появи тріщин і руйнування бетону в майбутньому, будьте готові захистити бетон від дощу. Ви можете зробити це, покривши покладений бетон плівкою. Однак, якщо ви можете дочекатися більш сухого дня, ми пропонуємо вам це зробити. Бетономішалка (міксер) є відносно великим транспортним засобом, і тому для маневру буде потрібно якомога більше місця. Підготуйте свою територію – заздалегідь приберіть інший автотранспорт, подбайте щоб парковка для міксера був вільною. Ви також повинні попередити сусідів, що ви очікуєте, що великий автомобіль доставить ваш бетон. Якщо ж міксер з бетоном не може дістатися до місця укладання бетону, замовте додатково бетононасос.

Компанія ТОВ Планета РС володіє більш ніж 15-річним досвідом у виробництві та доставці бетону і залізобетонних виробів. Якщо у вас є питання з приводу укладання бетону, як ми працюємо або що необхідно для вашого проекту, зв’яжіться з нами сьогодні.

050 366 50 01

Залишити відповідь

Your email address will not be published.