Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
7 міфів про бетон

7 міфів про бетон

Бетон – це міцний, універсальний матеріал, який використовують у будівництві різноманітних об’єктів – від проходу майданчика під паркування автотранспорту до цілої будівлі і багато чого іншого. Однак, хоча він грає велику роль в будівництві, існують деякі міфи про бетоні і бетонному покритті, в які все ще вірять багато. Ось деякі з найбільш популярних:

цветной бетон

1. Бетон завжди сірого кольору.

У стандартному виробництві, звичайно ж, бетон сірого кольору. На сьогоднішній день, існує безліч мінеральних топінгів які додають в бетонну суміш, для отримання потрібно го кольору або відтінків бетону, після його затвердіння.

2. Для чищення бетонних поверхонь можна використовувати кислоту.

Це далеко не так. Фактично, кислота – це хімічно агресивне речовина, яке може серйозно пошкодити бетон і не повинно використовуватися для видалення будь-якого виду герметика. Замість цього слід застосовувати розчинник або спеціальні засоби для чищення.

3. Бетон і цемент – це одне і те ж.

Хоча ці два терміни часто використовуються як взаємозамінні, цемент фактично є компонентом бетону, використовуваного для приготування бетонного розчину. Інші інгредієнти включають воду, наповнювачі (наприклад, пісок і подрібнений гравій) і добавки.

4. Чим вище міцність на стиск, тим довговічніше бетон.

Бетон доступний з різними значеннями міцності на стиск (від 65 кгс / см2 до 785кгс / см2), і хоча ви можете подумати, що найміцніший бетон – самий довговічний, це не зовсім так. Хоча це важлива характеристика, довговічність залежить від різних чинників, які можуть зруйнувати бетон (таких як цикли замерзання-розмерзання або сульфатні реакції). Кращий спосіб зберегти міцність бетону – зменшити його проникність.

проницаемость бетона

5. Бетон непроникний.

Насправді, бетон пористий – навіть самі щільні типи бетону. Це означає, що вода та інші речовини (в рідкому або парообразной формі) можуть проходити через бетон. Час, необхідний їм для проникнення в матеріал, залежить від його щільності.

6. Укладати бетон без присадок можна в будь-який час року.

Бетон – це довговічний матеріал, однак він не висохне повністю, якщо його не залити в потрібних умовах. Укладання бетону при температурі нижче нуля або неймовірно гарячої можуть перешкоджати затвердінню суміші. Найбільший пік по робіт по заливці бетону доводиться на осінь / весну. В інший час для найкращого затвердіння бетону використовують різні добавки.

7. Під твердением бетону розуміється його просушування.

Бетон не твердіє від висихання. Поки зберігаються сприятливі умови по вологості і температурі, гідратація бетону триватиме. Коли тільки що залитий бетон починає висихати (зазвичай це момент коли залишається 80% від початкової вологості суміші), процес гідратації зупиняється. Якщо температура недавно залитого бетону наближається до замерзання (5 градусів), то процес гідратації значно сповільнюється. Необхідно витримувати правильний рівень вологості і температуру відразу після заливки для нормального затвердіння бетону. Якщо з самого дотримуватиметься процес затвердіння, то потім у нас буде хороший твердий бетон.