Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Плюси і мінуси бетонних підлог

Плюси і мінуси бетонних підлог

Бетон є одним з найпоширеніших матеріалів для підлоги. Існує цілий ряд причин, які можуть вплинути на вибір статі такого типу. Однак це особистий вибір, використовувати його чи ні в якості матеріалу для підлоги. Звичайно, ваше рішення має бути обґрунтованим на перевагах і недоліках цього вибору. Нижче наведені найбільш важливі плюси і мінуси бетонних підлог, які ви повинні знати:

ПРЕИМУЩЕСТВА БЕТОННЫХ ПОЛОВ

Переваги бетонної підлоги:

• Довговічність
Бетонні підлоги служать довго. Так як вони зроблені з дуже твердого бетонного матеріалу, ці підлоги можуть витримувати навантаження, що виникають із-за дуже важкого обладнання, промислові лінії виробництва, складські стелажі, автомобілі або вилочні навантажувачі. Еластичність і надзвичайна міцність цих статей є аспектами, які роблять їх дуже міцними. Це одна з причин, яка робить їх дуже поширеними для складів і вантажних терміналів.

• Простота обслуговування.
Бетонна підлога вимагає мінімального догляду, при своїй експлуатації. Залежно від використання, додатково можна проводити вощіння або герметизацію для довшого збереження високого рівня захисту.

• Екологічно чистий.
Бетонна підлога є екологічним чистим видом підлогового покриття. Бетон при своїй експлуатації не виділяє в навколишнє середовище будь-яких шкідливих випарів або хімічних сполук.

• Гнучкість варіантів дизайну.
Традиційно на бетонних підлогах можна робити невеликі декорації. На колір і текстуру бетонної підлоги можна впливати цілою низкою чинників. Ці кольори можуть бути введені або до заливки, або на підлогах, які вже були встановлені. Візерунки також можуть бути зроблені на цементних підлогах після монтажу.

• Доступність.
У порівнянні з іншими матеріалами, бетон є одним з найдешевших варіантів. Його популярність можна пояснити тим, що він доступний більшості замовників.

• Стійкість до плям, вогню і бактеріям.
У разі будь-яких розливів на ньому все, що вам потрібно зробити, це витерти його якомога швидше, і плями не будуть залишатися на підлозі надовго. Він також стійкий до пожеж, і бактерії не можуть довго виживати на підлозі, що робить його хорошим покриттям для підлоги.

ПРЕИМУЩЕСТВА БЕТОННЫХ ПОЛОВ

Недоліки бетонної підлоги:

• Сприйнятливість до вологи.
Без належного ущільнення і укладання бетону, на бетонній підлозі може накопичуватися волога, що може привести до появи цвілі і зайвої вологи в приміщенні. Цього можна уникнути якщо під час укладання бетону витримані всі рівні і горизонти, щоб запобігти скупченню вологи.

• Укладання та монтаж вимагає спецтехніки та додаткового обладнання
Хоча установка проста, вам потрібен професіонал, який допоможе з укладанням, щоб уникнути помилок в результаті установки.

• Низька теплопровідність
Рівень утримання тепла на цих підлогах не дуже високий. Якщо це житлові приміщення, то звичайно ж, бетонна підлога вимагає додаткового теплого покриття.

ПРЕИМУЩЕСТВА БЕТОННЫХ ПОЛОВ

Це переваги і недоліки бетонної підлоги, які будуть визначати ваше рішення про те, використовувати його чи ні. Як ви можете бачити, у бетонних підлог набагато більше позитивних моментів, ніж негативних. Особливо, якщо ви залучаєте професійну компанію для виконання укладання бетонної підлоги, що означає, що це ще кращий вибір.

КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН 050 396 70 99

Нашої будівельною компанією було виготовлено понад як 440 000 м2 промислової підлоги. Зробити замовлення будь-якого виду нашої продукції можна зателефонувавши за вказаним телефоном на сайті. Наші ціни на бетонні суміші одні з найнижчих в Україні.