Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Чому бетон такий популярний в будівництві

Чому бетон такий популярний в будівництві

Бетон є популярним матеріалом для багатьох застосувань в будівництві, і він широко використовується завдяки своїй міцності, довговічності, відбивної здатності і універсальності. Ці властивості роблять його міцним і довговічним матеріалом для численних побутових і комерційних умов.

Отже, які основні переваги бетону?

Міцність

Бетон славиться своєю високою міцністю. Ступінь міцності може бути адаптована для задоволення потреб конкретного проекту, змінюючи співвідношення води, цементу і заповнювачів. Примітно, що бетон з часом набирає міцності – це пов’язано зі здатністю цементного компонента утворювати зв’язку з оточуючими частинками вологи.

Довговічність

Фізичні властивості бетону роблять його довговічним і міцним вибором серед будівельного матеріалу. Він порівняно легко протистоїть ерозії, високих температур, підвищеної вологості, корозії і атмосферних впливів, вимагаючи мінімального обслуговування і ремонту. Також, бетон має термін експлуатації, який значно вище ніж у багатьох інших видів будівельних матеріалів.

товарный бетон, продажа бетона, доставка бетона

Термоізоляція

Бетон відображає тепло, а не поглинає його, як асфальт. Ця корисна тепловідбивна здатність допомагає охолоджувати будівлі, скорочуючи використання систем кондиціонування повітря і, отже, економлячи енергію.

Універсальність застосування

Широка сфера застосування бетону доводить його цінність і гнучкість раз по раз. Його неймовірна універсальність робить його корисним для безлічі областей застосування, включаючи: дороги, будівлі, термінали, парковки, склади, приватне будівництво і багато іншого. Мало того, він також може бути змішаний для створення різного ступеня міцності, що робить його корисним для найбільшої траси до найменшої садової доріжки. Крім того, бетон також може бути розрізаний на різні форми і розміри, щоб забезпечити необмежені можливості дизайну.

товарный бетон, продажа бетона, доставка бетона

Екологічні переваги

Чи знаєте ви, що бетон має ряд екологічних переваг? Міцний і твердий бетон може протистояти стихійним лихам, уникаючи необхідності використовувати додаткові матеріали для ремонту. Бетон часто змішується з матеріалами з місцевих джерел, і тому для його доставки з А в В потрібний мінімальний транспорт і ресурси. А в кінці терміну служби бетон може бути перероблений і використаний повторно, що ще більше збільшує його природний термін служби.

ТОВ Планета РС пропонує швидку і ефективну послугу продажу і доставки бетону для запуску вашого проекту з нуля. Який би бетонної суміші ви не потребували, ми можемо створити і доставити кінцевий продукт, який відповідає вимогам вашого проекту.