Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Різниця між товарним бетоном і бетонною стяжкою.

Різниця між товарним бетоном і бетонною стяжкою.

Простіше кажучи, основна відмінність між бетонною стяжкою і товарним бетоном – це міцність; бетон досягає дуже високої міцності, в той час як більш гладкий, більш слабкий матеріал для стяжки часто використовується тільки для обробки верхнього шару. Щоб допомогти вам чітко розрізняти стяжку і бетон, ми будемо порівнювати ці два матеріали на основі їх складу, зовнішнього вигляду, текстури, використання і методу укладання.

У чому різниця між стяжкою і бетоном?

Бетонна стяжка і товарний бетон виготовляються з трьох основних компонентів: цементу, води і заповнювачів. Основна їх відмінність полягає в типі використовуваних агрегатів. Бетон відомий своєю вражаючою міцністю і довговічністю, і це багато в чому пов’язано з включенням до його складу великих заповнювачів. Стяжка змішується з набагато дрібнішими наповнювачами, ніж бетон, що надає їй набагато більш гладку поверхню. Це робить стяжку більш придатної для обробки поверхонь, ніж для структурного використання бетону.

товарный бетон, бетонная стяжка.

Зовнішній вигляд і текстура.

На перший погляд, стяжка і бетон виглядають досить схожими, і може бути непросто визначити, який з них якийсь. Однак диференціювати набагато легше, коли ви знаєте, що шукати, і іноді простіше зробити таке судження, коли матеріали все ще знаходяться в рідкій формі. У бетону буде більш груба структура і присутність більших наповнювачів, деякі з яких можуть досягати 20 мм (щебінь). Стяжка виглядає набагато більш гладкою і складається з шматків заповнювач, які зазвичай мають позначку 4 або 5 мм (відсів).

Використання.

Широко використовується в будівельній промисловості, висока міцність бетону робить його оптимальним для створення підлог, будівельних конструкцій, ландшафтних поверхонь і багатьох інших конструктивних особливостей. Найбільш затребуваною особливістю стяжки є її гладка, естетично приємна обробка, що робить її ідеальним для обробки внутрішніх підлог і може укладатися поверх бетону – в поєднанні ці два матеріали забезпечують оптимальне поєднання міцності і полірування.

товарный бетон, бетонная стяжка.

Спосіб застосування.

Завдяки відсутності великих заповнювачів, стяжку можна легко і рівномірно наносити шпателем, і для успішного виконання роботи потрібно зовсім небагато навичок. Для порівняння, через свою грубої структури бетон вимагає спеціального обладнання для змішування і укладання, і майже завжди потрібно кваліфікований фахівець для виконання роботи з повною безпекою, ефективністю і якістю.

Якщо ви шукаєте високоміцний бетон або бездоганну стяжку підлоги, ми є провідним постачальником бетону і його сумішей в Херсоні та Херсонській області. Зателефонуйте нам сьогодні, щоб обговорити ваш проект.