Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Типи бетону, їх переваги та застосування.

Типи бетону, їх переваги та застосування.

Незалежно від того, який проект ви виконуєте, важливо переконатися, що ви використовуєте правильний тип бетону. Будь то великомасштабне будівництво або будівництво приватного будинку, обрана вами бетонна суміш буде мати величезний вплив на успіх проекту, тому вивчення та розуміння різних типів бетону дійсно дуже важливо як замовнику, а тим більше виконавцю. Незалежно від того, чи будуєте ви свій новий будинок або маєте потребу в бетоні, щоб відновити поверхню дороги, компанія Планета РС може допомогти вам вирішити, який тип бетону вам слід шукати.

Типы бетона, их преимущества и применение.

Товарний бетон – це бетон, який був проведений серійному заводі відповідно до точним рецептом суміші, а потім доставлений на робочу площадку за допомогою автобетонозмішувачів.

Для чого його використовують?
Товарний бетон використовується на об’єктах, де отримання правильних співвідношень інгредієнтів є першорядною вимогою і потрібно дуже точна суміш у великому обсязі. Це також корисно, коли ділянка будівництва не пристосована, щоб бетон змішувався безпосередньо на місці.

Типы бетона, их преимущества и применение.

Об’ємний бетон виготовляється на місці в мобільній дозуючої установці, тобто в бетономішалці. Сировина зберігається в окремих відсіках, що означає, що ви можете налаштувати рецептуру бетонної суміші на місці, як і коли вам потрібно.

Для чого його використовують?
Об’ємний бетон використовується в якості практичної альтернативи товарного бетону, якщо кількість і складання графіка укладання бетону не відомі повністю, щоб усунути втрати і запобігти передчасному застигання суміші. Приготування бетонної суміші на об’єкті, що будується дозволяє зменшити фінансові витрати на логістику матеріалів.

Типы бетона, их преимущества и применение.

Самоущільнюючий бетон. Такий бетонний розчин включає в себе різні види суперпластіфікаторово. Самоущільнюючий бетон має високу швидкість схоплювання і набору міцності. Такий бетон може досягати значно вищих прочностей, ніж основні стандартні бетонні суміші. Як випливає з назви, він може вирінюватися по горизонту під власною вагою, що значно полегшує його розміщення.

Для чого його використовують?
Завдяки своїй високій міцності самоуплотняющийся бетон часто використовується для фундаментів або підземних споруд.

Типы бетона, их преимущества и применение.

Декоративний бетон забезпечує додатковий естетичний ефект звичайному бетону у вигляді різних малюнків, кольорів і фактур.
Для чого його використовують?
Декоративний бетон використовується в самих різних побутових проектах, наприклад, при заливки прибудинкової ділянки, оформленні майданчиків навколо комерційної нерухомості. Це додає елемент декору в загальний ландшафтний дизайн або інтер’єр будинку.

Бетон з швидким схоплюванням забезпечує більш швидкий час схоплювання і більш високу стійкість до більш низьких температур.
Для чого його використовують?
Завдяки властивостям цього типу бетону, він особливо корисний для зимових проектів і тих, де час має суттєве значення.

Ущільнений бетон. Цей тип бетону сильно ущільнюється (затирається) з допомогою спеціальних роторних машин, що робить його дуже щільним і міцним на великих площах.
Для чого його використовують?
Ущільнений бетон зазвичай використовується для будівництва доріг, парковок, складських приміщень промислових підлог на виробництві.

Типы бетона, их преимущества и применение.

Фибробетон. Бетон, армований фіброю, наповнений синтетичними волокнами, що забезпечує підвищену міцність. Це зменшує потребу в сталевої арматури і робить її більш стійкою до розтріскування.
Для чого його використовують?
Завдяки своїй міцності і гнучкості, армований волокном бетон ідеально підходить для легких зовнішніх конструкцій.

Пінобетон. Легкий, самоуплотняющийся і високоізолюючий пінобетон надзвичайно універсальний.
Для чого його використовують?
Завдяки різним переваг пінобетон (тепло- і звукоізоляції) ідеально підходить для монолітного будівництва житлових комплексів, готелів, приватних будинків.

Будучи провідним постачальником бетону в Херсоні та Херсонській області, компанія Планета РС більше 20 років надає приватним клієнтам і комерційним організаціям якісний бетон, змішаний з вашими точними специфікаціями. Ми пропонуємо швидку обробку всіх замовлень і пропонуємо доставку і укладання бетону. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше, і наша команда фахівців буде рада допомогти.