Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Запуск автоматичної лінії з виробництва тротуарної плитки

Запуск автоматичної лінії з виробництва тротуарної плитки

24/07/2019 на виробничій базі компанії ТОВ Планета РС була урочисто запущена автоматична лінія з виробництва тротуарної плитки. Дана подія дуже важлива не тільки для нашої компанії, але і для всього міста Херсон та Херсонської області. Це інноваційне обладнання нового покоління, остання розробка німецьких інженерів. Завод зібраний на комплектуючих виробництва світових лідерів: Rexroth гідравліка, процесори і електроніка Siemens, вся транспортна група на редукторах італійських виробників.

Збалансована робота даної лінії дозволяє виробляти високоякісну продукцію в більших обсягах, з великим терміном служби і високою морозостійкістю, а головне, з більш низькою собівартістю за рахунок високого рівня автоматизації. Продуктивність лінії 3000 циклів на добу. Це 50 000 м2 тротуарної плитки або 20 км дорожніх бордюрів. Унікальна система колормікс, розробленої німецькими інженерами, дозволяє запропонувати споживачеві нову з переливом, продукцію.
Ця виробнича лінія є однією з найсучасніших не тільки в Херсоні, але і по території південного регіону України. Вся продукція  відповідає всім європейським нормам і стандартам. Неймовірне враження від першого запуску системи навіть дух захоплює від величі і масштабу. Не кожен може потрапити в «святая святих» виробництва, і побачити це на власні очі. Ця завіса була піднята для наших гостей, адже подивитися на запуск прийшли мер міста Миколаєнко В.В., секретар міської ради Урсуленко О.Б., журналісти та почесні гості представники найбільших фірм міста і області. Екскурсію по підприємству провели: Іваницький Віктор, Бобощенко Дмитро.
Запрошуємо до співпраці архітекторів, ландшафтних дизайнерів, дизайнерів екстер’єру, будівельників і всіх хто дивиться на світ як художник.
Пропонуємо придбати і випробувати нашу продукцію!
Нагадуємо наші переваги:

  • Конкурентна ціна;
  • Європейська якість;
  • Великі обсяги;
  • Ресурси завжди в наявності;
  • Широкий вибір продукції.