Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Іcторія бетону.

Іcторія бетону.

Бетон – це твердий будівельний матеріал, створений шляхом об’єднання хімічно інертного мінерального заповнювача (зазвичай піску, гравію або щебеню), сполучного (природного або синтетичного цементу), хімічних добавок і води. Хоча люди зазвичай використовують слово «цемент» як синонім для бетону, терміни фактично позначають різні речовини: цемент, який охоплює велику кількість тонкоподрібнених порошків, які тверднуть при змішуванні з водою, являє собою лише один з кількох компонентів в бетонних сумішах.

В процесі заливки бетон сохне, він набуває кам’яну консистенцію, яка робить його ідеальним для будівництва доріг, мостів, систем водопостачання та каналізації, заводів, аеропортів, залізниць, водних шляхів, систем масового транзиту і інших споруд, які складають значну частину будівельного сегменту нашої країни.

Слова «concrete» (бетон) і «cement» (цемент) є латинськими, що відображає ймовірність того, що стародавні римляни першими використовували ці речовини. Багато прикладів римського бетонного будівництва збереглися в країнах, що оточують Середземне море, де римські будівельники мали доступ до численних природних цементним родовищ. Природний цемент складається в основному з вапняку і часто поєднується з вулканічним попелом. Він становив основу більшості цивільних споруд аж до вісімнадцятого століття, коли були розроблені перші синтетичні цементи.

Найраніший штучний цемент, званий гідравлічне вапно, був розроблений в 1756 році, коли англійської інженеру по імені Джон Смітон знадобився сильний матеріал для відновлення маяка Еддістоун біля узбережжя Девону. Хоча римляни використовували гідравлічний цемент, формула була втрачена через крах їхньої імперії в V столітті до нашої ери. На початку дев’ятнадцятого століття кілька інших англійців сприяли поліпшенню технічних властивостей синтетичного цементу, перш за все Джозефа Аспдін і Ісаака Чарльза Джонсона.

Самый ранний искусственный цемент, называемый гидравлическая известь, был разработан в 1756 году, когда английскому инженеру по имени Джон Смитон понадобился сильный материал для восстановления маяка Эддистоун у побережья Девона. Хотя римляне использовали гидравлический цемент, формула была потеряна из-за краха их империи в V веке до нашей эры. В начале девятнадцатого века несколько других англичан способствовали улучшению технических свойств синтетического цемента, прежде всего Джозефа Аспдина и Исаака Чарльза Джонсона.

У 1824 році Аспдін дістав патент на синтетичну суміш вапняку і глини, яку він назвав портландцементом, тому що він нагадував вапняк, видобутий на Англійському острові Портленд. Однак продукт Аспдін був не таким сильним, як той, який був випущений в 1850 році Джонсоном, чия формула стала основою портландцементу, який все ще широко використовується сьогодні.

Бетон, виготовлений з портландцементу, вважається краще ніж з натурального цементу, тому що він більш міцний і більш стабільної якості. портландцемент проводиться шляхом змішування карбонатного (що складається в основному з карбонату кальцію) матеріалу, такого як вапняк з матеріалами, що містять оксид кремнію, оксид алюмінію і оксид заліза. Потім ці речовини спалюються до тих пір, поки вони не зливаються один з одним, і отримана суміш або клінкер подрібнюються з утворенням портландцементу.

Компанія Планета РС завдяки власним бетонним вузлів виробляє бетон різних класів, із застосуванням сучасних технологій поліпшення якості бетонних сумішей (мікрофібра, смоли, топінги). купити бетон в Херсоні, а також замовити доставку по м Херсон і херсонської області ви можете у нас за телефонами:

(050) 366 50 01

(0552) 44 21 22

або приїжджайте на наш головний офіс розташований за адресою:

м Херсон, вул. нафтовиків 131