Як підготувати патіо до зими
Дотримуйтесь наших простих і швидких кроків, щоб запобігти пошкодженню вашого патіо від дощу, морозу або льоду. Пам’ятайте, що поки ви тепло закутані взимку і насолоджуєтеся своїм внутрішнім простором, ваш зовнішній простір несе на собі всю тяжкість поганої погоди!
Підмести патіо
Потрібно підмітати патіо, щоб запобігти утворенню цвілі, моху або грибка, які в іншому випадку можуть викликати у вас проблеми з приходом весни. Є ряд засобів для видалення моху і засобів для очищення патіо, які можна використовувати, щоб ваше патіо залишалося захищеним під час зими!
Герметизуйте тротуарну плитку.
Після того, як ви добре вимили свій внутрішній дворик, важливо дати йому висохнути хоча б день, а після того, як плитка повністю висохла, ми рекомендуємо використовувати герметик, який проникає в бетонну плиту, посилюючи колір, одночасно захищаючи ваш внутрішній дворик від плям на водній основі, загального бруду, відколів або ерозії та від суворих погодних умов.
Підмітання, миття та повторна герметизація допоможуть запобігти будь-яким ділянкам, де може залишатися дощова вода, поки вона не перетвориться на лід, наприклад, будь-які існуючі невеликі тріщини в камені або між ними. І, як ми всі знаємо, вода розширюється при замерзанні, що є поганою новиною для ваших внутрішніх двориків, оскільки може призвести до подальших тріщин і пошкоджень. Не кажучи вже про додатковий коефіцієнт ковзання!
Захистіть під’їзну доріжку
Як ви ставитеся до під’їзної дороги або до будь-яких місць, де ви залишаєте автомобіль, мотоцикл або велосипед на тривалий час протягом зими?
Як відомо, масляні плями важко видалити, і хоча є засоби і методи, які можна використовувати для їх ліквідації, все ж краще запобігти.
Використовуйте герметики, які нададуть плитці природну обробку і одночасно захистять ваш внутрішній дворик від плям, води, масла і жиру.
Обережно працюйте лопатою.
Після рясних снігопадів може знадобитися зчистити надлишки снігу з патіо або під’їзної дороги. Це може призвести до пошкодження плитки під снігом.
При роботі з лопатою ми рекомендуємо використовувати лопату з гумовим або пластиковим наконечником, так як це знижує ймовірність того, що сильний удар зашкодить або розколить плитку, і дозволить вам розчистити доріжку безпечно.
Сіль – НЕ МОЖНА!
Коли ви бачите, що на вашому патіо починає утворюватися іній або лід, будьте обережні з кам’яною сіллю, так як вона чинить роз’їдаючу дію, що в свою чергу може викликати пошкодження тротуарної плитки, а при змішуванні з водою просочується в тріщини і повторно замерзає.
Кам’яна сіль також може зруйнувати розчин, на якому покладені плити, через що вони стануть пухкими і нерівними. Це не тільки погано виглядає і потребує ремонту, але і небезпечно.
Будь-які солі, які змішуються з дощовою водою або талим снігом і потрапляють на навколишню галявину або рослини, завдадуть додаткової шкоди вашому саду. Як тільки вона змішується з водою і просочується в ґрунт, то пошкоджує коріння і викликає потемніння кущів або дерев. Пошкодження коренів також вплине на здатність ваших рослин протистояти холоду і зробить їх більш сприйнятливими до замерзання при низьких температурах.
Захистіть свій внутрішній дворик навісом.
Ще один відмінний спосіб уберегти мощення від дощу і снігу – це навіс для будь-яких погодних умов. Їх можна купити або замовити різних розмірів, і вони покриють більшу частину, якщо не всю площу вашого патіо, дозволяючи воді стікати в підходящу частину вашого саду. Вони також можуть стати в нагоді влітку в часи палючого літнього сонця.
Зберігайте правильно садові меблі
Завжди бажано зберігати вуличні меблі де-небудь в приміщенні, наприклад, в сараї або гаражі, взимку. Це допоможе запобігти будь-яким пошкодженням, спричиненим замерзанням води на меблях.
Якщо у вас дерев’яні меблі, не накривайте їх, так як це може привести до скупчення вологи на поверхні, яка з часом може почати тріскатися, а також сприяти утворенню цвілі.
Для сталевих або плетених/ротангових меблів важливо зберігати їх у приміщенні, так як плетіння розширюється і стискається на морозі, що може привести до розтріскування і поломки меблів, а сталеві меблі легко іржавіють.
Якщо ви помітили іржу на металевих меблях перед зберіганням, візьміть щітку, щоб стерти її перед зберіганням. Також можна захистити свої меблі, нанісши віск чи силіконовий герметик.
Незалежно від того, зберігаєте ви садові меблі чи ні, їх обов’язково слід мити водою з милом, щоб видалити бруд, і запобігти утворенню цвілі.
Якщо ви будете дотримуватися цих простих правил, ваше патіо буде чудово виглядати взимку, заощадить час на весняне прибирання і прослужить до самого літа.