Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Як зберегти бетонну під’їзну доріжку?

Як зберегти бетонну під’їзну доріжку?

Бетонна під’їзна доріжка – велика інвестиція, якщо ви тримаєте її в хорошій формі. Такі фактори, як погода, плями, тріщини та інші пошкодження, можуть привести до того, що ваша під’їзна доріжка буде виглядати зношеною і розбитою задовго до того, як прийде час для її заміни. На щастя, є кілька речей, які ви можете зробити, щоб продовжити життя вашої бетонної під’їзній доріжці. Ось 5 речей, які ми рекомендуємо робити, щоб підтримувати під’їзну доріжку в чудовому стані.

ремонт тріщин у бетоні

1. Негайно ремонтуйте тріщини.

Коли ви вперше помічаєте тріщину на бетонній доріжці, важливо відразу ж її відремонтувати. Тріщини дозволяють воді просочуватися на під’їзну доріжку, де вона може розширюватися через замерзання. Зазвичай невеликі тріщини на доріжці можна закрити за допомогою набору для самостійного ремонту, але для більш серйозних тріщин буде потрібно робота професіонала.

ремонт тріщин у бетоні

2. Регулярно герметизуйте.

Герметизація проїжджої частини допомагає запобігти потраплянню води, що в довгостроковій перспективі може запобігти появі тріщин і інших ушкоджень. Вона також захищає поверхню вашої під’їзної доріжки, яка після герметизації виглядає гарніше і «живе» довше. Потрібно герметизувати бетонну під’їзну доріжку приблизно кожні два роки.

3. Тримайте в чистоті.

Функціональність – це найважливіший фактор для проїзду, але зовнішній вигляд також має значення. На бетоні можуть з’явитися плями, якщо речовини занадто довго діють на його поверхню. Намагайтеся не міняти масло на бетонній під’їзній доріжці, щоб звести до мінімуму можливість розливу. Якщо ви помітили розлив або бруд на під’їзній доріжці, постарайтеся видалити його якомога швидше, щоб не залишилося плям.

4. Уникайте хімікатів.

Такі хімічні речовини, як антифриз, моторне масло або проти ожеледна рідина, можуть з часом розм’якшити і пошкодити бетон. Навіть сіль, яку ви використовуєте для танення льоду взимку, містить шкідливі сполуки, а вони можуть пошкодити бетонну під’їзну доріжку. Намагайтеся уникати брудної автомобільної роботи на під’їзній доріжці, і замість того, щоб використовувати сіль, спробуйте насипати пісок, щоб боротися зі зледеніннями взимку.

5. Тримайтеся подалі від пошкоджень.

Бетон здебільшого є міцним матеріалом, але і він може швидко зношуватися і покриватися тріщинами, перш ніж пошкодитися більш серйозно. Уникайте парковки важких вантажівок або обладнання на під’їзній доріжці, так як це може привести до її поломки. Краї вашої бетонної під’їзної дороги – сама тендітна частина, тому постарайтеся не їздити по краях, якщо можна цього уникнути. Тримайте автомобіль посередині проїжджої частини, щоб зберегти краї якомога довше. Дуже важливо знайти підрядника по бетону, якому ви можете довірити якісну роботу.

Отже, якщо вас цікавить бетон або інші наші послуги, звертайтесь до наших бетонних підрядників – Будівельної компанії ТОВ Планета РС.