Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Цікаві факти про бетон

Цікаві факти про бетон

Ви бачите бетон кожен день. Будь то тротуар, парковка або навіть будинок, він всюди навколо нас. Хоча постійне знайомство з матеріалом могло змусити вас вважати його «нудним» або «звичайним», є кілька цікавих фактів, які можуть вас здивувати.

Стародавній матеріал

Бетон використовувався століттями. Щоб зрозуміти, коли він вперше став популярним будівельним матеріалом, потрібно повернутися до Стародавньої Греції та Риму – приблизно 800 г. до н.е.!

Незважаючи на те, що він проводився по-іншому, його раннє використання не відрізнялося від того, як ми використовуємо його сьогодні. Він зіграв життєво важливу роль в будівництві деяких з найбільш знакових та історичних споруд Римської імперії, включаючи кожну арку і купол, які ви бачили в підручниках історії.

Одним з інгредієнтів стародавнього бетону, який ви не побачите ні в одному з сьогоднішніх пропозицій, був матеріал під назвою пуццолана. Цей древній інгредієнт являє собою не що інше, як тип вулканічного попелу, пемзи, який вступає в реакцію з водою з утворенням неймовірно сильної сполучної речовини, що ідеально підходить для бетону.

Таємниця в середині

В процесі виробництва бетону є моменти, які до сих пір викликають подив у матеріалознавців. Реакції між цементним порошком і водою залишаються загадкою для експертів: особливості цих реакцій повністю невідомі!
Існує безліч теорій щодо виробництва бетону і цієї загадкової реакції, але немає переконливих доказів, що підтверджують будь-яку з них. Швидше за все, будуть бушувати дебати про те, як реакції призводять до матеріалу, який ми всі добре знаємо, в той час як справжня відповідь буде знаходитися поза досяжністю деяких з найяскравіших умів на планеті.

Популярність

Весь світ використовує бетон. Він міцний і доступний за ціною, що дозволяє щорічно використовувати його в незліченних проектах у всіх куточках землі. Це фактично ламає деякі інші відомі назви в світі будівельних матеріалів.
Дерево, сталь, алюміній і пластик бліднуть у порівнянні з кількістю бетону, використовуваного в усьому світі, в тому числі й в Україні. Фактично, його використовують в два рази більше, ніж інших будівельних матеріалів разом узятих! В цілому, бетонна промисловість вартує дуже дорого – непогано для «нудних» старих тротуарів і проїжджої частини!

Бетонний підрядник ТОВ Планета РС

Компанія ТОВ Планета РС більше 20 років на ринку виробництва бетонних сумішей в Херсоні та Херсонській області та є провідним підрядником бетонних робіт на Херсонщині.  Тому, якщо ви шукаєте швидке і якісне обслуговування, ми будемо раді обговорити ваші варіанти. Зателефонуйте нам сьогодні – і ми почнемо роботу!