Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Чому бетон сірий?

Чому бетон сірий?

З огляду на, наскільки повсюдним став бетон, коли справа доходить до будівництва, не дивно, що багато міські пейзажі мають однаковий сірий колір. Але чому бетон сірий? З огляду на широкий спектр природних матеріалів і мінералів, які ми маємо, будівельний матеріал, який ми так добре знаємо сьогодні, цілком міг бути іншого кольору.

Чому бетон сірий?

Звичайно, якщо ви хочете отримати повну відповідь на дане питання, найкраще почати з того, чому матеріалами взагалі властивий певний колір. Це пов’язано з тим, як вони поглинають і відображають світло. Якщо матеріал повністю поглинає світло, він буде здаватися нам чорним; якщо матеріал повністю відбиває світло, він буде здаватися білим. Таким чином, щоб матеріал здавався сірим або будь-яким іншим кольором, він буде виробляти деяку комбінацію відображення і поглинання при взаємодії зі світлом.

Отже, ми розглянули загальну фізику кольору, давайте трохи конкретизуємо. Що саме в бетоні викликає цю сірість? Про який зі складових його інгредієнтів можна сказати, що він володіє цією властивістю? Бетон – це суміш цементу, води і заповнювачів. Погляньмо на цемент.

Почему бетон серый

Цемент складається з наступних мінералів: суміші силікатів кальцію, алюмінату кальцію і змішаного кристала, відомого як ферит алюмінату кальцію (C4AF). У той час як перші два мінерали володіють природно білими кольорами, C4AF коричневий завдяки вмісту заліза. Хоча теоретично можна подумати, що цемент і, відповідно, бетон будуть коричневими, C4AF часто забруднений магнієм, який надає кінцевому продукту сірувато-зелений колір.

Чи можна змінити колір бетонної підлоги?

Коротка відповідь: так. Створення правильного кольору для вашого бетонної підлоги включає в себе пошук ідеального балансу вмісту води, розміру заповнювача і, звичайно ж, правильного виду цементу і пігментації. Хоча ми завжди радимо, щоб сірий бетонну підлогу був стильним і позачасовим, якщо ви вирішили змінити колір бетонної підлоги, ми б не радили вирішувати цю проблему самостійно.

Почему бетон серый

ТОВ Планета РС більше 20 років на ринку виробництва бетонних сумішей в Херсоні та Херсонській області, тому, якщо ви шукаєте швидке і якісне обслуговування, ми будемо більш ніж раді обговорити з вами ваші варіанти.