Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Переваги товарного бетону.

Переваги товарного бетону.

Все, що вам потрібно знати про бетон.

Побудувати будинок, про який ви мріяли, не так просто, тим не менш, ніщо не може зрівнятися з почуттям усвідомлення того, що ви побудували щось, що витримає випробування часом. Якщо ви плануєте побудувати свій будинок з чогось універсального, міцного і економічно, то ви не помилитеся, замовивши товарний бетон високої якості.

Що таке товарний бетон?
Товарний бетон виготовляється по заздалегідь заданій рецептурі суміші на заводі, а не на будівельному майданчику. Виробники змішують цемент, пісок, гравій і воду в ідеальних пропорціях, а потім доставляють їх на місце, в залежності від вимог об’єкту, що будується.

Преимущества товарного бетона

Переваги використання товарного бетону
Товарний бетон набагато краще за інших будівельних матеріалів, що використовуються в будівництві у багатьох відношеннях.

Товарний бетон відмінно протистоїть пошкоджень від безлічі агресивних джерел, таких як вогонь, поривів вітру та навіть вибухи. Бетон також стійкий до надмірної вологості, він не піддається ерозії і не гниє, як інші будівельні матеріали. Крім того, товарний бетон може витримувати часті перепади температур, що робить його несприйнятливим навіть до самих суворих кліматичних умов.

  • універсальність

Готовий бетон пропонує відмінну гнучкість і може приймати будь-яку форму, яку ви практично можете придумати. Якщо ви хочете створити скульптуру, колону або навіть під’їзну доріжку, товарний бетон ідеально підходить для таких проектів. Багато професіоналів також використовують хімічні речовини для зміни пористості, кольору і загального часу затвердіння самого бетону, ще більше розширюючи свої можливості.

  • доступність

У порівнянні з іншими матеріалами, використовуваними для будівництва, такими як цегла, товарний бетон набагато дешевше. Його не дуже складно нанести, і він також може забезпечити однорідний зовнішній вигляд при використанні на поверхні. Цегла, однак, буває складно вирівняти, і часто потрібно багато грошей, часу і ресурсів для транспортування на будівельний майданчик.

Компанія ТОВ Планета РС має більш ніж 15-річним досвідом у виробництві та доставці бетону і залізобетонних виробів. Якщо у вас є питання з приводу укладання бетону, як ми працюємо або що необхідно для вашого проекту, зв’яжіться з нами сьогодні.

050 366 50 01