Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Використання бетону у малому бізнесі

Використання бетону у малому бізнесі

Якщо ви володієте комерційною нерухомістю або є власником малого бізнесу, який хоче оживити інтер’єр свого магазину / офісу, чи розглядали Ви можливість використання бетону в його дизайні інтер’єру? Бетон, від бетонних підлог до стільниць і ряду інших поверхонь, може надати зовсім інший вигляд будь-якому інтер’єру. Незалежно від того, чи хочете ви створити елегантну атмосферу у вашому магазині або підвищити вартість вашої комерційної нерухомості, бетон може бути підходящим матеріалом для роботи.

Типи підприємств, яким вигідний бетон.

Практично будь-які підприємства можуть використовувати бетонні стільниці, підлоги, тераси та інші поверхні для функціональних і естетичних цілей. Ось, наприклад, підприємства, які можуть отримати велику вигоду від використання бетону в якості доповнення інтер’єру / екстер’єру:

  • Ресторани
  • Бари
  • Банки
  • Кав’ярні
  • Роздрібні магазини
  • Автозаправка

Майже в кожному магазині є зона, де покупці можуть «оформити замовлення» і придбати свої товари. Чому б не використовувати для цього проекту гладку бетонну стільницю?

Крім того, у кожного підприємства зазвичай є декілька поверхів. Замість того, щоб постійно пилососити, чистити килими або вкладати великі гроші в інший матеріал, подумайте про вибір бетонної підлоги. Бетон – це дуже довговічний матеріал. Хоча у простого бетону немає гламурного вигляду, але його можна укладати так, щоб імітувати різні матеріали.

Бетон універсальний будівельний матеріал.

Бетону можна надати вигляд різних матеріалів, таких як дерево, плитка, камінь та інші. Робиться це за допомогою бетонної накладки. Накладка – це просто додатковий шар бетону, який заливається поверх основи поверхні. Це робиться в першу чергу в естетичних цілях, також може бути зроблено для ремонту і посилення старих поверхонь і конструкцій. Бетон може виглядати гламурно, якщо до нього додати деяких інших матеріалів.

Чому саме бетон?

Чому при такій великій кількості варіантів підлогових покриттів і стільниць ваш бізнес повинен вибрати бетон? Ось вам 3 вагомі причини.

1. Бетон неймовірно міцний. Якщо ви керуєте великою компанією, у вас щодня буде велика кількість клієнтів і саме бетон зможе витримати щоденний знос.
2. Бетон пропонує нескінченну кількість дизайнів! Від різних кольорів до текстур та інших підлогових покриттів, які може імітувати бетон, можливості, надані бетоном, здаються безмежними. За допомогою бетонних накладок і штампування ви зможете знайти ідеальний зовнішній вигляд для свого бізнесу, вибравши бетон.
3. Якщо ви зацікавлені в продажі своєї комерційної нерухомості, додавання бетону може збільшити загальну вартість вашої будівлі. Подумайте про використання бетону для підлог, стільниць і т.д. у багатьох випадках бетон дозволить вам продати вашу нерухомість за ціною, що перевищує спочатку виставлену ціну.