Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Зведи ангар – почни свій бізнес!

Зведи ангар – почни свій бізнес!

Часте питання: “як, з чого, на чому зробити бізнес?”

Відповідь є – зведи ангар – почни свій бізнес!

Перше місце в промисловості, торгівлі або сільському господарстві займає питання виробничої площі. Облаштовані будівлі потрібні, починаючи від цехів і закінчуючи великими приміщеннями для зберігання сировини. Кожному починаючому підприємцю важливо економно розпоряджатися своїм бюджетом, тому будівля з металоконструкцій, при поєднанні мінімальної ціни і високої якості, стала вигідним рішенням для початківців-бізнесменів.

Для початку потрібно визначитися як і для чого буде використовуватися зведене приміщення, щоб врахувати всі нюанси. На сьогоднішній день є каркасні і безкаркасні арочні споруди.

Безкаркасні ангариТрохи порівняємо їх сильні і слабкі сторони, щоб допомогти вам визначитися і зробити правильний вибір.

1 Надійність.

При зведенні каркасного ангара, використовуються колони, ферми і прогони, що забезпечують стійкість споруді протягом багатьох років. Дах – «коник» і арочна форма – не дає накопичуватися снігу і воді. Використовуючи такий ангар під зерносховище, можна посилити стіни і дуже важливо правильно експлуатувати будівлю, щоб вона згодом не впала.

2. Ремонт.

Щоб відремонтувати будь-яку частину з конструкції, досить замінити одну, не розбираючи всю будівлю.

3. Енергоефективність.

Щоб заощадити гроші підприємця, можна звести ангар не високий по висоті – це заощадить бюджет на опаленні будівлі, а якщо він накритий світлопропускною світлою тканиною, то і на денному освітленні. У безкаркасних споруд немає таких переваг, так як вони будуються набагато вище і несуча конструкція з оцинкованої сталі, зате це забезпечує їм міцність.

4. Швидкість монтажу.

В основі безкаркасних зведень – дугоподібний профіль і оцинкована сталь. Профіль з’єднують і встановлюють на готовий фундамент, що займає небагато часу. Каркасна будівля зводиться набагато довше і ця робота є більш затратною.

5. Мобільність.

Каркасна конструкція збирається і розбирається, що робить її мобільною, так що можна легко демонтувати споруду з метою її транспортування.

6. Місткість.

Каркасні будівлі за рахунок прямих стін дозволяють використовувати кожен метр площі, а безкаркасна арочна споруда залишає багато площі «гуляти».

7. Ціна.

Ціна включає в себе вартість матеріалу і саму роботу зі зведення приміщення. Найбільш дешевим варіантом на сьогодні є безкаркасні ангари, трохи дорожче буде, якщо портібно його утеплити, це можна зробити за допомогою мінеральної вати або пінополіуретану.

Ну що ж, тепер ви з легкістю можете вибрати свій варіант будови і починати підприємницьку діяльність, а компанія ТОВ Планета РС зведе безкаркасний ангар швидко і недорого. Звертайтеся, чекаємо вас.