Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Безкаркасні овочесховища

Безкаркасні овочесховища

Безкаркасні овочесховища – відмінний вибір для зберігання врожаю!

Приміщення, в якому буде зберігатися ваш урожай – овочі, кормові, продовольчі або насіннєві культури, є дуже важливою ланкою в сільському господарстві, адже воно має запобігати псування продуктів і забезпечувати комфортну, оптимальну температуру для їх довгострокового і якісного зберігання. Компанія ТОВ Планета РС надає кращі безкаркасні овочесховища і ангари на ринку, які обладнуються необхідної теплоізоляцією, ефективною вентиляцією, а також системою підтримки оптимальних температурних умов. Так продукти зберігаються набагато довше, ніж при звичайній кімнатній або вуличній температурі. Це робить безкаркасні овочесховища відмінним вибором для зберігання врожаїв.

Безкаркасні овочесховища

Широкий спектр переваг

1. Швидкість будівництва
Одне з основних переваг будівництва безкаркасних овочесховищ і ангарів є швидка швидкість зведення. Завдяки останнім технологіям, конструкція не вимагає заливки важкого і міцного фундаменту, тим самим заощаджуючи ваші кошти й час. Простота монтажу профільованого металу з нанесеним полімерним захисним покриттям, який ми використовуємо при будівництві, скорочує терміни зведення.

2. Температурні режими
Для того щоб утримати овочеву продукцію в презентабельному вигляді, необхідно створити оптимальні температурні умови для зберігання плодів. Це дуже важливо, тому що правильна температура зупиняє, або уповільнює процеси гниття і псування плодів.
Для недозрілих овочей необхідно створити умови, при яких відбувається процес дозрівання плодів.
Одним з переваг безкаркасних ангарів компанії ТОВ Планета РС є їх універсальність. Вони можуть бути холодного або утепленого типу (проводиться теплоізоляція стін мінеральною ватою або поліуретаном).

Безкаркасні овочесховища3. Розмір
Наявність місця для зберігання – це проблема, з якою всі ми стикаємося вдома і на роботі. Залежно від ваших потреб ми зробимо бескаркасное овочесховище будь-якого потрібного розміру.

4. Додаткова площа і захист продуктів
Безкаркасні овочесховища – спеціальна площа для зберігання і захисту продуктів. Коли є загроза втрати електрики, герметична конструкція ангара дозволяє підтримувати оптимальну температуру в приміщенні протягом тривалого періоду часу, відповідно продукти будуть зберігатися довше.
Будувати безкаркасне овочесховище можна відповідно до потреб в зберіганні. Можна додати окремо стелажі та полиці для зберігання плодів, щоб їх легко було вставляти і висувати у міру зміни потреб.
Дуже зручні у використанні решітки, так як свіже повітря постійно циркулює через продукти, які лежать на ній.

5. Економія бюджету
Коли продукти не зберігаються належним чином, то вони швидко псуються і відповідно – ми їх викидаємо. Наявність овочесховищ може вам заощадити гроші, зменшивши витрати до мінімуму. В такому ангарі овочі будуть зберігатися при оптимальній температурі, та ви зможете контролювати при цьому рівень вологості, тим самим продовжити термін зберігання продуктів до того моменту, поки вони не будуть використовуватися. Це зведе до мінімуму відходи і заощадить ваші гроші.
Якщо ви вирощуєте свої власні фрукти і овочі, то зберігати їх краще в ангарному приміщенні, там урожай буде зберігатися свіжим довше. Безкаркасні ангари також знадобляться, якщо ви оптовий покупець фруктів і овочів. Крім того, ангари можна використовувати для зберігання сипучих матеріалів, таких як мука, цукор, крупи та інші.

 

 

Безкаркасні овочесховища можуть бути спроектовані за індивідуальним замовленням у відповідності з вашими особистими потребами та вподобаннями, а команда експертів ТОВ Планета РС може надати вам індивідуальну пораду. Ми будемо раді надати будь-яку додаткову інформацію, яка вам знадобиться.